Permanent make up

Pred samotným zákrokom sa doporučený tvar a farba odtieňa vopred prekonzultuje a následne sa tvar predkreslí. Pri procedúre sa používa povrchové anestetikum na znecitlivenie tetovaného miesta, zákrok nie je bolestivý, skôr trochu nepríjemný. Samozrejme, záleží na individuálnej citlivosti zákazníčky. Potom nasleduje samotný úkon, ktorý trvá približne 1 hodinu. Bezprostredne po práci je pigmentované miesto trošku podráždené, opuchnuté a začervenané, a permanentný make-up je výrazný, ale do týždňa sa všetko krásne vyhojí, pigmentované miesto zbledne.

Garantujeme absolútnu hygienu. Tetujeme s jednorazovými sterilnými modulmi, s použitím jednorazových rukavíc. Ihly, ktoré sa používajú pri práci sú sterilné a vždy len na jedno použitie, pracuje sa v jednorázových rukaviciach.

Na PMU sa používa špeciálny prístroj, ktorý má tvar guľôčkového pera so špeciálnou akupunktúrnou ihlou na konci. Pred tetovaním sa miesto lokálne umŕtvuje. Odborník tetovanú časť tváre znecitliví krémom , alebo sprejom, ktoré tlmia bolesť. Potom sa ceruzkou predkreslí želaný tvar obočia, alebo kontúr pier či očných liniek a môže sa začať.

Permanentnému make-upu sa venujeme už 20 rokov. Táto oblasť sa vyvíja rovnako ako všetky iné a jej vývoj prináša novinky. Prichádzame s tými najnovšími technológiami a čisto prírodnými pigmentmi bez prídavku syntetiky. Pernamentný make-up v mnohých ženách evokuje niečo neprirodzené, ako modré obočia či orámované červené pery, čo naozaj nie je ničím prirodzeným. A keď už takéto pokazené tetovanie náhodou máte, my sa venujeme aj korekcii takéhoto pokazeného  permanentu.

 

 

Zmluva na stiahnutie